Bayan Azdırıcı Damla ve Uyarıcı Ürünler
Sipariş Hattı: 0544 522 99 73

Bayan Azdırıcı Damla ve Uyarıcı Ürünler

0 comments

Hanımların cinsel ilişkilerinde isteksizlik ve karşı cinse ilgisizlik sorunlarını ortadan kaldırma amacı ile kullanılan bayan azdırıcı damla ürünleri afrodizyak etkileri ile hanımların daha fazla uyarılmasını sağlar. Bunun akabinde ise, cinsel ilişkiye girilmesi durumunda daha fazla haz ve zevk alarak isteksizlik sorunları giderilir ve hatta sonuç olarak orgazm olabilme imkanları ile karşı karşıya kalınabilir.

Bayan Azdırıcılar ve Azdırıcı Ürünlerin Kullanımı

Hanımların bayan azdırıcılar konusunda ilk öncelikleri damla ve hap ürünleri olmakta. Bu ürünler en etkili yöntemler arasında gelmektedir. Şimdi kullanım kısmında ilk olarak damlalardan bahsedelim. Bayan azdırıcı damla ürünleri alkolsüz ve asitsiz içeceklere 10 damla şeklide damlatılarak kullanılır.

Ürün renksiz kokusuz ve tatsız olduğundan dolayı habersizde kullanılabilir. Ortalama 20 dakika sonrasında bayanda istem dışı dışa vurma yani, terleme, sıcaklama ve uyarılma etkileridir. Böylelikle bayan istenilen hale gelmiş olur.

Bayan Azdırıcılarda Hap Ürünlerini Kullanma

Üstün içerikli hap ürünlerini kullanma yöntemi ise ilişkiden ortalama 1 ila 1,5 saat öncesinden bol ılık su yardımı ile kullanılmalıdır. Ürün alkol ve benzeri ürünler ile kullanıldığı taktirde kullanıcıya zarar vermez ancak, istenilen performansın yarısı ortadan kaybolur.

Bu nedenle alkol ile alınması doğru bulunmaz. Günde bir adet haptan fazlasının kullanılmasını uzmanlar sakıncalı görmüşler ve kullanıcıları uyarmaktadırlar. Bayan azdırıcılar ve uyarıcılar olarak bu iki başlıktaki ürünün kullanımını ve kullanımındaki püf noktaları anlatmaya çalıştık.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerimiz ile yapacağınız görüşmelerinizde dile getirebilirsiniz. Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09:00 – 17:00 Arasındadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Üste Git