BAYAN AZDIRICI DAMLALAR SFLİEGE DAMLA
Sipariş Hattı: 0544 522 99 73

BAYAN AZDIRICI DAMLALAR SFLİEGE DAMLA

113 kişi bu ürünü satın aldı.

100,00

Adet

Cinsel anlamda bayanları uyaran ve daha istekli olmalarını sağlayan bayan azdırıcı damlalar olan sfliege damla ürünleri en etkili bayan azdırıcı damlalar olarak adından söz ettirmektedir. Erkeklerin bayanları etkileme ve uyarma amacı ile içeceklerine kattıkları damlalardır.

Bayan Azdırıcı Damlalar Kullanımı

Bayanların içeceklerine katılarak uygulanan bayan azdırıcı damlalar meyve suyu ve benzeri asitsiz içeceklere uygulanır. Tatsız, kokusuz ve renksiz olan bayan azdırıcı damlalar hanlarımlar farketmeden içeceklerine atılabilir ve uygulanabilir. 20 dakika sonra bayan etkilenerek cinsel ilişkiye zorlanabilmektedir.

Bir erkekler için arzuladığı ve beğendiği bir kadın ile cinsel ilişkiye girmek kadar değerli bir şey yoktur. Ama kadını tavlayamıyor ise ve ya cinsle ilişkiye ikna edemiyorsa, o zaman yapılacak tek bir şey kalır; Sfliege Bayan damla ile onun seks ihtiyacını arttırmak. Bu ürünü bir içeceğe ve ya yemeğe koyduğunuzda 1 saat gibi kısa sürede kadın inanılmaz derecede orgazm oluyor.

Bu orgazm sayesinde hiçbir erkeğe karşı koyamayacak duruma geliyor. Sfliege Bayan damla ne ile karıştırılırsa karıştırılsın etkisini hiçbir şekilde kaybetmiyor. Bu da erkeklerin elini güçlendiriyor. Bir kadın onu böylesine azdıracak bir şeyi kullanmak istemiyorsa ona gizlice bu ürün verilebilir.

Üste Git