Kayganlaştırıcı Jel
Sipariş Hattı: 0544 522 99 73

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Sort by:

DUREX PLAY MASAJ VE KAYGANLAŞTIRICI JEL

50,00
(0)

Durex marka hem kayganlaştırıcı jel hem de masaj jeli olarak iki ayrı amacı içinde barındıran en etkili cinsel fantazi ürünlerinden biridir. Durex Play Masaj ve Kayganlaştırıcı Jel Vainal ve anal kuruluk giderici olmasının yanı sıra aynı zamanda da masaj olanakları da sunmaktadır.

OKEY ÇİLEK AROMALI KAYGANLAŞTIRICI JEL

50,00
(0)

Ön sevişme çiftler için çok önemlidir. Ön sevişme sayesinde orgazm süresi ciddi derecede artar. Buda zevkin daha uzun süre sürmesi anlamına gelir. Bu türden durumlarda özellikle okey çilek aromalı kayganlaştırıcı jel kullanılması tavsiye edilir. Ürün hem oral sekste güzel bir tat verir hem birleşmede zevki daha da arttırır. Okey Çilek Aromalı Prezervatifle oral seks yapamayanlar, okey çilek … Continue reading OKEY ÇİLEK AROMALI KAYGANLAŞTIRICI JEL

Kayganlaştırıcı Jel – Kayganlaştırıcı Krem

Hanımların cinsel ilişkilerinde yaşadıkları vajinal kuruluk sorunlarına karşılık olarak üretilen kayganlaştırıcı jel ürünleri kişilerin cinsel yaşamlarında kolay ve sorun yaşamadan rahatlıkla ilişkiye girebilmelerine olanak tanıyan ürünlerdir. Kayganlaştırıcı krem ürünleri ise, genel olarak hemen hemen aynı etkilere sahiptirler. Kayganlaştırıcılar olarak sizlere en güvenilir markalardan oluşan kaydırıcı ürünleri en uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Ülkemizde oldukça sık kullanılan kayganlaştırıcı jel ürünleri şimdi sizlere firmamız aracılığı ile en ucuz fiyatlara ve üstelik en geç 2 iş günü içerisinde iletilmektedir. Firmamız Türkiye geneli tüm bölgelere ürün teslimatı gerçekleştirirken ödeme kolaylıkları ve kapıda nakit ödeme koşulları ile müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeye özen göstermektedir.

Üste Git